Categorieën
Libris

Familie op de vlucht

Familie op de vlucht 9789026148910
Koop online het boek Familie op de vlucht. Dit boek wordt aangeboden door Libris voor de prijs 14.99. Familie op de vlucht heeft EAN 9789026148910 en is geschreven door Diney Costeloe.

‘Familie op de vlucht’ is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van ‘De verloren kinderen’ en ‘Het meisje zonder naam’.
Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hen verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.
Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…

‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ Hebban.nl
‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ NBD Biblion Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

Libris is de boekhandel voor kinderboeken. Boeken vanaf 20 euro worden gratis bezorgd binnen Nederland. Mogelijkheid om te ruilen via meer dan 220 lokale boekhandels.