Categorieën
Libris

De strijd om de meteoor

De strijd om de meteoor 9789000368037
Koop online het boek De strijd om de meteoor. Dit boek wordt aangeboden door Libris voor de prijs 11.99. De strijd om de meteoor heeft EAN 9789000368037 en is geschreven door Anna Ruhe.

Het spannende derde boek over de magische apotheek!
Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken, maar ook kan voelen. Maar waar komt deze kracht vandaan? En hoe kan ze leren ermee om te gaan? Lucie wil niets liever dan de antwoorden op deze vragen vinden, maar ze heeft grotere zorgen. Syrell de Richemont, de leider van de Eeuwigen, wil overal ter wereld nieuwe magische apotheken openen én ook de geurtjes gaan verkopen, waar de wereld niet beter op wordt. Samen met haar vriend Mats reist Lucie naar Parijs om de plannen van Syrell te dwarsbomen. In de stad van de liefde liggen echter talloze gevaren op de loer. En Lucie ontdekt bovendien dat de antwoorden waar ze naar op zoek is in de handen van haar vijand liggen… De magische apotheek is een spannende serie voor fans van Harry Potter en Nevermoor. ‘Een boek vol avontuur, beeldend geschreven, met fijne en herkenbare personages en ik denk echt dat veel kinderen met plezier dit boek zullen lezen. Van mij dus 5 magische sterren!’ Perfecteburenleesclub.blogspot.com
Deel 3 in een spannende serie
Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!
Lees ook uit deze serie:De magische apotheek 1 – Er hangt een geheim in de luchtDe magische apotheek 2 – Het mysterie van de zwarte bloemDe magische apotheek 4 – Het toernooi van de parfumeurs

Libris is de boekhandel voor kinderboeken. Boeken vanaf 20 euro worden gratis bezorgd binnen Nederland. Mogelijkheid om te ruilen via meer dan 220 lokale boekhandels.